GÜLŞAH KASIRKA | Pilates & Yüz Yogası Eğitmeni
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 

Gülşah Kasırga Pilates, Yüz Yogası, Sandalye Yogası Hacettepe Üniversitesi  İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Gülşah Kasırka,  11 yıl boyunca  D&R, Fortis Bank ve Turkcell grupta profesyonel olarak çalışmıştır.  

Çocukluğundan beri sporu çok seven ve voleybol, aerobik, Tae Bo, fitness gibi pek çok spor dalını yapan Kasırka, dünyanın en iyi pilates okulu olarak gösterilen Balanced Body ‘de Pilates eğitimlerini almış, Polestar Pilates’ in Türkiye şubesinde eğitmen olarak 2,5 yıl çalışmış, bu süreçte Etiler şubesinin müdürlüğünü yapmasının yanı sıra okulun tüm eğitimlerini tamamlayarak Türkiye’ deki ilk mentor hocası olmuş ve Eğitmenlik Eğitimlerine de dahil olmuştur. 

Akabinde dünyanın en iyi hocalarının oluşturduğu, pilates standartlarını belirleyen ve geliştiren tek pilates kuruluşu olan Pilates Method Alliance (PMA)‘ ın sınavını başarıyla tamamlayarak,  Türkiye’ deki 20 tam sertifikasyon sahibi master Pilates eğitmeninden biri olmuştur.

Dünyanın her yerinden farklı Yüz Yogası tarzlarını araştırıp, eğitimler alan ve  bunu Yoga ve Mindfulness eğitimleriyle de sentezleyen Kasırka, Yüz Yogası Eğitmenliği ve özellikle kurumlarda İş&Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi için Sandalye Yogası eğitmenliği de yapmaktadır.

Gülşah Kasırka Türkiye’ nin en iyi pilates eğitmenleriyle çalışan heryerdepilates.com ‘un ( hypeup.app ) ilk hocalarından biri olup ve aplikasyonda pek çok Pilates ve Yüz Yogası dersi gerçekleştirmektedir. 
Instagram hesabı @gulsahkasirga