Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik Hakkında - Basın Kiti
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusu, lider danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; "Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır" diye özetlemektedir.

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik
Ebru Şinik | Yükselen Çağ Well-Being Merkezi Kurucusu

Daha mutlu ve sağlıklı olmak hayallerinizle sınırlı değil, bu tamamen gündelik olarak yaptığınız seçimlerde saklıdır. Gelin hep birlikte gündelik rutinlerin dönüştürme gücünü keşfedelim!

Ebru Şinik

Gedik Üniversitesi çatısı altında Türkiye’deki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Mind-Body Medicine çerçevesinde Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri de geliştirmiştir.

Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

“Nefeste Saklı Hayat”, “Bütünsel Detoks Önerileri” ve “Genleriniz Kaderiniz Değildir” isimli üç kitabı ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca Şahsa Özel “Bütünsel Sağlık, Well-Aging ve İş & Yaşam Dengesi” konularında danışmanlık vermektedir.

www.yukselencag.com

www.ebrusinik.com

www.wellagingturkiye.com

www.nefestesaklihayat.com

www.meditasyonvenefes.com

www.ayurvedikyasam.com

www.store.yukselencag.com