Yükselen Çağ Well-Being Merkezi | Kurumsal İş Yaşam Dengesi Programları
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 

Çalışanlarınız stres ve belirsizlikler nedeniyle odaklanma, çözüm üretme, iletişim ve şirket aidiyet hissinde etkin sorunlar mı yaşıyor?

Modern ve hızlı hayatın yarattığı stres ve düzensiz beslenme sonucu oluşan kronik ağrılar, sürekli yorgunluk hissi, aşırı sinirlilik hali ve uykusuzluk neticesinde artan personel devamsızlıkları şirket maliyetlerinizi mi yükseltiyor?

Çalışanlarınıza üretken ve başarılı olmaları için gerekli olan ilham, enerji ve motivasyonu sağlayan, karlılığı ve verimliliği artıran Bütünsel Sağlık Çözümlerini iş süreçlerinize dahil etmek ister misiniz?

Kurumsal Wellbeing
İş & Yaşam Dengesi

30 Dakikalık ve 90 Dakikalık seminerler şeklinde, "Stres Yönetimi, Enerji, Yaratıcılık ve Verimliliği Artırma ile Bütünsel Sağlık ve Zindelik Halinin Yükseltilmesi" ana amaçlı olarak özellikle yoğun iş temposu düşünülerek kurumlar için özel olarak geliştirilen eğitim paketlerimiz, entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.

Well being Uzmanı Ebru Şinik
Kurumlarda Well-Being (Bütünsel Sağlık)

Bütünsel Sağlık konusunda dünyadaki lider eğitim kurumlarından "Chopra Center University" tarafından kurgulanmış olan, Chopra Center Üniversitesi Meditasyon ve Ayurveda Fakültelerinin Ülkemizdeki tek Eğitmeni Ebru Şinik liderliğinde verilen Bütünsel Sağlık, Farkındalık ve Denge Programları’mız, katılımcılara yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen oldukça etkili çözümler sunmaktadır.

Hayatınız boyunca sadece bir kere katılmanızın yeterli olduğu bu programlar ile her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz yetiler ile donanarak, daha iyi, daha sağlıklı ve daha huzurlu bir iş ve özel yaşam deneyimi kazanacaksınız.


Tüm eğitimlerin, Chopra Center Üniversitesi Meditasyon ve Ayurveda Fakülteleri ülkemizdeki tek Eğitmeni olan Ebru Şinik tarafından verildiği Yükselen Çağ Kurumsal Seminer Paketlerine ek olarak, ihtiyaca yönelik Özel Paket Programları da hazırlanmaktadır.


Standart Eğitim Programları ve Özel Paketler ile ilgili bilgi almak için lütfen Yükselen Çağ yetkilileri ile irtibata geçiniz.


İletişim Bilgileri:

Kurumsal Wellbeing Programlari
Ebru Şinik ile Kurumlarda Wellbeing