VEDİK MASTER DAVIDJI | Vedik Master, Meditasyon Uzmanı, Amazon #1 Bestseller Stres Yönetimi Yazarı
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 
Ayurveda

Davidji profesyonel hayatta geçirdiği 20 yıllık New York borsası ve para piyasaları sonrası uzun bir süre Chopra Center’da Dr. Deepak Chopra ve Dr. David Simon tarafından aldığı özel eğitimler neticesinde Chopra Center ana eğitmenlerinden biri olmuş ve daha sonra Chopra Center Üniversitesi’nin ilk dekanı pozisyonunda hizmet vermiştir.

Chopra Center Merkezinde 200,000 den fazla kişiye eğitim vermiş ve yaklaşık 1000 Meditasyon Eğitmeni yetiştirmiştir.

Dünyayı dolaşarak meditasyon, farkındalık, bilinçli seçim yapma, kadim bilgilerin günümüz dünyasına entegrasyonu vb. gibi konularda eğitimler vermek üzere Chopra Center’daki görevinden ayrıldıktan sonra, Amazon.com da "En İyi Satan Kitaplar" listesine giren "Meditasyonun Sırları" (Secrets of Meditation) ve "Gerçek Dünyada Kişisel Güçlenme, Kalıcı Memnuniyet ve Zihnin Huzuru" ( Destressifying) isimli iki kitap yazmış olan Davidji, uluslararası ünü olan bir stres yönetimi uzmanı olarak iTunes, Amazon Music, HayHouse.com, Google Play, Spotify, Pandora, SoundCloud ve davidji.com’da yayında olan 500 farklı "Rehberli Meditasyon" kaydı bulunmaktadır.


Davidji çalışmalarına Calirfornia merkezli olarak devam etmekte olup, özellikle yüksek stres altında olan iş dünyası liderleri ve politikacılar, askeri personel, özel kuvvetler, Amerikan Polis Teşkilatı gibi kurumlar ve özel şirketlerde stres yönetimi, çözüm üretme ve farkındalık eğitimleri vermektedir.