DR. LEVENT BUDA | Homeopati Doktoru
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 

1966 yılında İzmir’de doğan ve ilk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladıktan sonra, 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılına dek değişik devlet kurumlarında hekimlik yaptı. 2000 yılında Homeopati’ye ilgi duyup Almanya Wiesbaden’de Avrupa Homeopati Enstitüsü’nde (Wiss-Hom) Homeopati eğitimlerine burslu olarak başladı ve 2004 yılında tamamladı. Ardından Homeopati Eğitici Eğitimi almaya başladı, 3 yıl içinde eğitici ünvanını aldı. 2007 yılından beri özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Bu süreçte Dünya Homeopatik Hekimler Birliği’nin (LMHI) Diplomasını almaya hak kazandı. 2006 yılından beri eş zamanlı olarak Homeopati Eğitmenlik Eğitimi vermektedir. 2011-2013 yılları arasında Klasik Homeopati Derneği Başkanlığını yürüttü.

Homeopati konusunda pek çok kongrede konuşmaları ve dergilerde makale ve röportajları mevcuttur. Son 4 yıldır Homeopati’nin kurumsal kullanımları konusunda özel projeler geliştirmekte ve yürütmekte olup, bunları okunabilir materyallere dönüştürmektedir.

 “Bir Tedavi Sanatı: Homeopati” ve “Yansıyan Kimlikler: Homeopatik Çözümlemeli Zihin Öyküleri” isimli iki kitap yayınlamıştır.