Kadim Nefes Teknikleri Semineri | 6 Ocak 2019
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

Ebru Şinik ile Kadim Nefes Teknikleri Semineri 6 Ocak 2019

6 Ocak 2019 Pazar günü, Kadim Nefes Teknikleri Seminerimiz, Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik liderliğinde gerçekleşti.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Hilton Garden Inn Golden Horn otelindeki Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi seminer salonunda 8 şahsi  katılımcımız yanı sıra 10 kişilik kocaman bir aile ile de birlikte olduk. 10 Ana Nefes Tekniğinin Kontrendikasyonları, faydaları ve detaylı uygulamaları ayrıca tekrarlanan egzersizlerle yapıldı. 

Nefes Uygulamalarından önce, tüm katılıcılar ile burun içi mukozasını destekleyici, doğal nem dengesini koruyucu Nasya Yağımızı burun deliklerimize birer damla damlattık. Kuru ve soğuk havalarda özellikle kaloriferler açıldığı zaman burun içi Mukozamız kurumaya başlar. Bu sebeple gece boyunca ağzımızdan otomatik olarak nefes alıp vermeye başlarız ve bu bize büyük bir rahatsızlık verir. Geceleri yatmadan önce ve sabahları kalktığımızda, burnunuzu temizledikten sonra, iki burun deliğine de 2'şer damla uygulayacağınız bu Nasya Yağı gece boyunca daha rahat uyumanızı sağlayacağı gibi, gün boyunca da ofis çalışanları için klimalardan kuruyan burun içi mukozasını destekleyici, doğal nem dengesini koruyucu bir etki yaratır. Mukoza ne kadar doğal nemini korursa gripten de o kadar korunuruz. Susam ve okaliptüse alerjisi bulunmayan çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Ebru Şinik ile Kadim Nefes Teknikleri Semineri 6 Ocak 2019

Ebru Şinik, 2019 yılının ilk Kadim Nefes Teknikleri eğitimini başarıyla bitiren katılımcılarımıza Sertifikalarını takdim etti. Ayrıca katılımcılarımıza verilen “Nefeste Saklı Hayat” kitabını da imzaladı. 

Seminerlerimizin hepsinde, sağlıklı ve temiz besinlerin hazırlandığı büfemiz de yine değerli şefimiz Serkan Şefin imzası vardı. Organik kurutulmuş mevsim meyveleri (Elma, greyfurt, portakal, armut), Organik %65 taneli doğal, acı biber reçeli, havuç-gül reçeli, mandalina reçeli, beyaz kiraz reçeli, limon reçeli, yaban mersini reçeli, Çapata ekmekte zeytin ezmeli örgü peynirli sandviçler, Mısırlı roll ekmekte beyaz peynir sandviç çeşitleri, Mevsim meyveleri dilimler halinde özenle sunuldu.Her seminerimizde efsane olan ayurvedik sebze çorbasına yine doyamadık. Elbette Ebru Şinik’in özel tarifli ayurvedik detoks çayı ve zencefilli çay baş köşedeydi.

Ebru Şinik ile Kadim Nefes Teknikleri Semineri 6 Ocak 2019Ebru Şinik ile Kadim Nefes Teknikleri Semineri 6 Ocak 2019