İstanbul Sanayi Odası 11-18 Aralık 2019 Eğitim Serisi
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

Ebru Şinik ile 11 ve 18 Aralık günlerinde  “İş, Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi” başlıklı eğitim serileri

1952 yılında kurulan ve 1963 yılının sonunda üye sayısı 2.365 olan İstanbul Sanayi Odası, bugün 18 bini aşkın üyesi ile Türkiye’nin en köklü ve en büyük sanayi odasıdır.

Türkiye’nin bu büyük kuruluşunda, Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik ile 11 ve 18 Aralık günlerinde  “İş&Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi” başlıklı eğitim serileri düzenlendi.

Ebru Şinik ile 11 ve 18 Aralık günlerinde  “İş, Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi” başlıklı eğitim serileri düzenlendiEbru Şinik ile 11 ve 18 Aralık günlerinde  “İş&Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi” başlıklı eğitim serileri düzenlendi

İlk gün “Kadim Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi” başlığı altında, katılımcılarla 2 saatlik nefes eğitimi uygulamaları yapıldı.

Eğitim serisinin ikinci günü olan 18 Aralık Salı günü ise iki saat boyunca “Bünye Tipine Göre Ayurvedik Beslenme Önerileri” anlatıldı. Eğitimin başlangıcında Ayurvedik Dosha Testi katılımcılara verildi, test sonucuna göre belirlenen bünye tipine özel Ayurvedik Beslenme İlkeleri üzerine bilgi verildi. 

Son derece keyifli ve verimli geçen eğitim; finalinde 15 dakikalık grup meditasyonu ile huzurlu ve dingin bir deneyimin ardından bitirildi.

Ebru Şinik ile 11 ve 18 Aralık günlerinde  “İş, Yaşam Dengesi ve Stres Yönetimi” başlıklı eğitim serileri düzenlendi