Iron Mountain Türkiye Genel Müdürlüğü,"Wellbeing ve İş & Yaşam Dengesi" Eğitimi | 17 Ocak 2019
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

Iron Mountain Kurumsal Eğitim Ebru Şinik 17 Ocak 2019

17 Ocak, Perşembe günü Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik, Iron Mountain Türkiye Genel Müdürlüğü’nde, Kurumlarda Wellbeing ve İş & Yaşam Dengesi programlarımız kapsamında, 2 saatlik bir uygulamalı sohbet ve eğitim gerçekleştirdi. 

Binlerce yerli firma ve FORTUNE 1000 listesinde yer alan şirketlerin tamamına yakını ile çalışan Iron Mountain veri saklama şirketi, her türlü bilgi ve arşivi saklayıp, yöneten  global bir şirket. 1951 yılında kurulan şirket, iş belgelerini, yedek bant kayıtlarını, elektronik dosyaları, tıbbi verileri ve diğer varlıkları depolamakta ve koruma altına alan uluslararası bir marka. 

Iron Mountain ülke yöneticilerinin de katıldığı, şirkette geleneksel olarak gerçekleştirilen Smartest Person In The Room etkinliğinde “Genleriniz Kaderiniz Değildir” kitabını anlatan Ebru Şinik, sonrasında  “Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi” konuları kapsamında odaklanmayı, verimliliği ve enerjiyi artırıcı teori bilgilerinin yanı sıra uygulamalar da yaptırdı.

Iron Mountain Kurumsal Eğiti Ebru Şinik 17 Ocak 2019

Etkinlik, şirket tarafından katılımcılara hediye edilen “Genleriniz Kaderiniz Değildir” ve “Nefeste Saklı Hayat” kitaplarının imza etkinliği ile sonlandı.