Ebru Şinik - Nefeste Saklı Hayat Kitabı Lansmanı ve Yansımaları
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

Ebru Şinik - Nefeste Saklı Hayat Kitabı Medya ve Televizyon Programları Yansımaları

2016 Kasım ayının son haftasında tüm kitapçı raflarında yerini alan Ebru Şinik'in ilk kitabı Nefeste Saklı Hayat, Basılı ve Dijital Medyada büyük ilgi gördü. Bir çok gazete , dergi ve tanınmış kişi tarafından ilgi gören Nefeste Saklı Hayat Kitabı yansımalarını sizler için derledik.

ŞamdanHürriyet Kelebek Demet Akbağ Ebru ŞinikKlass Dergisi

"Chopra ekolü"nün temsilcilerinden sevgili Ebru Şinik, "integratif" alanın en önemli markalarından birinin yaklaşımlarını, kadim bilgiler, kendi öyküsü ve deneyimleriyle birleştirip tam da ihtiyacımız olan bir kitap yazmış. Sevgili Şinik'i, disiplini, vizyonu, çabası, adanmışlığı, bütüne katkı sağlayan paylaşımları için kutluyor, bu tertemiz dille yazılmış harika kaynağı integratif alana sunduğu için teşekkür ediyorum. 

Yrd. Doç. Dr. Ömer Önder / Esenyurt Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı

Demet SabancıGamze Çuhadaroğlu

Çok akışkan ve samimi bir dille son derece önemli konulari dile getiren çok güzel ve yararlı bir kitap olmuş. Okumasi kolay ve zevkli bir şekilde hem bu cok onemli konuyu halk diline indirgemis, hem de onemli bilimsel temel noktalari kitaba entegre etmissiniz. Kutlarım!

Prof. Dr. Fahri Saatçioğlu / Oslo University Araştırmacı Kanser Biyoloğu

Kalbinizi Seviyorsanız Doğru Nefes Alınız. Yoga öğretisi içinde en önemli öğreti “doğru nefes” almadır. Doğru solunum yöntemleri ile dakikada solunum ve nabız sayısı azaltılabilir. Kalp hastalarında kullandığımız betabloker ilaçların dakika nabız sayını azaltarak kalbi ne kadar rahatlattığı bilimsel olarak saptanmıştır. Doğru nefes uzun ömür demektir. 

Prof. Dr. Bingür Sönmez /Memorial Hastanesi Kalp Cerrahisi Bölüm Başkanı, Yoga Program Yöneticisi

Armağan Çağlayan  Fox TV

 

Billur Kalkavan

“Sağlık ve Wellness konusunda dünyadaki öncü eğitmenlerden olan Ebru Şinik nefes tekniklerini herkes için ulaşılabilir hale getirmiş! Basit, fakat son derece güçlü bu teknikler yaşamınızı kolaylaştıracak... Fevkalede bir rehper olan bu kitabı fiziksel,  zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığınızı dengelemek ve korumak için yaşam boyu yanınızda tutacaksınız. Keyfini çıkarın!”

Prof. Claire E. Diab / Seton Hall University “Asya İlimleri” Profesörü / Chopra Center  University  Danışma Kurulu Üyesi ve Yoga Programları Bölüm Başkanı / Amerikan Yoga Academy Kurucusu

Ebru'nun Chopra Center'dan aldığı eğitimin kitabın derinliğine olan katkısı, doğru nefes tekniklerinin bu kadar güzel ve samimi bir dille anlatılması bu kitabın bir başucu kitabı olmasını gerektirir. Herkesin ruhsal gelişim yolunda bir hikayesi vardır, ben Ebru'nun hikayesini çok sevdim. Bütün hayatınızı doğru yönde değiştirecek bir kitap. Nefesinizi tutmadan okuyun!

Dr. Neslihan İskit / Memorial Wellness  Yoga Terapi Uzmanı /  Kalp Yogası” ,“Stres Yogası ve 99 sayfada Hamilelik ve Çocuk Yogasıisimli kitapların yazarı .

                           

 

Memorial Wellness Merkezi'nde yapılan Nefeste Saklı Hayat kitabının lansmanından kareler;