Chopra Center Sertifikalı Meditasyon Semineri  | 10 Mart 2019
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

Chopra Center Meditasyon Semineri Ebru Şinik Mart 2019

10 Mart, Pazar günü, Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik liderliğinde, Chopra Center Sertifikalı Meditasyon Eğitimi Haliç Sütlüce, Hilton Garden Inn Golden Horn otelinde Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi seminer salonunda yapıldı. 

Bir gün içerisinde toplam 7 saatte işlenen 4 farklı dersten oluşan, Chopra Center sertifikalı Meditasyon Semineri, en fazla 15 katılımcı ile rahat bir sınıf düzeninde, entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı bir müfredat programından oluşmaktadır.

Meditasyon Nedir, Meditasyonun günlük hayatınızın bir parçası haline kolaylıkla getirilebilmesi için öneriler yanı sıra, Meditasyonun temel ilkeleri ile düzenli meditasyon yapan insanların deneyimlediği "Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı" üzerindeki olumlu etkileri bilimsel veriler eşliğinde paylaşıldı. 

Meditasyon Semineri Ebru Şinik Yükselen Çağ 10 Mart 2019

Hilton Garden Inn Golden Horn Otel şeflerinden Serkan Şefin, seminerimiz için özenle hazırladığı, ayurvedik dereotlu kabak çorbası yanı sıra, açık büfemizde temiz beslenme ilkelerine göre hazırlanmış sağlıklı atıştırmalıklarımız eğitim boyunca katılımcılarımız için tazelendi. 

İşlem görmemiş kayısı, erik, ceviz, fındık ve badem, tahıllı ve kepekli ekmekte sandviç çeşitleri, meyveli yoğurtlu kuplar ve mevsim meyveleri özenle sunuldu. Büfenin vazgeçilmezlerinden, Ebru Şinik’in özel tarifli ayurvedik detoks çayı, zencefilli çayı ve yasemin çayı baş köşedeydi.

Klinik araştırmalar neticesinde doktorların hastalarına önerdikleri meditasyon uygulaması hakkında çok detaylı, zihni ikna edici bilgiler veren Ebru Şinik, seminer sonunda 30 dakikalık grup meditasyonu yaptırdı ve tüm katılımcılara Chopra Center tarafından meditasyon eğitimi almış olduklarını belgeleyen sertifikalarını taktim etti.