N. Ebru Şinik Hakkında - Basın Kiti

“Chopra Center” eğitmenlerinden, ülkemizin ilk Bütünsel Sağlık & Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusu ve lider danışman ve eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını, ‘hayatlarımızı daha huzurlu, daha sağlıklı, daha mutlu ve tatminkar bir şekilde yaşamamıza destek veren, modern tıp ile sentezlenmiş kadim teknikleri günlük rutinimize kolaylıkla ekleyerek, yaşam kalitemizin yükselmesini sağlamaktır’ diye özetlemektedir.

Ayurvedik Yaşam
Ebru Şinik | Yükselen Çağ Kurucusu

Daha mutlu ve sağlıklı olmak hayallerinizle sınırlı değil, bu tamamen gündelik olarak yaptığınız seçimlerde saklıdır. Gelin hep birlikte gündelik rutinlerin dönüştürme gücünü keşfedelim!

Ebru Şinik

“Mind-Body Medicine” (Beden - Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini üreten Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde de meditasyon eğitimi veren yegane kişilerdendir.

Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” ve “Daha İyi Yaşamak İçin” sloganları çerçevesinde “Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

“Nefeste Saklı Hayat” ile “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri” isimli iki kitabı ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca “Şahsa Özel Ayurvedik Yaşam Danışmanlığı” hizmetleri vermektedir.

www.yukselencag.com

www.ebrusinik.com

www.ayurvedikyasam.com

www.store.yukselencag.com

www.nefestesaklihayat.com